Gorzów Wielkopolski

Gorzów Wielkopolski

Wały napędowe i wały Kardana – Gorzów Wielkopolski

Potrzebny Ci wał napędowy? W Gorzowie Wielkopolskim bez problemu znajdziesz firmę, której specjaliści doradzą Ci przy zakupie nowego wału lub części zamiennych do wału kardana. Mogą również dokonać regeneracji bądź modyfikacji wcześniej używanych wałów.
Gorzów Wielkopolski leży w zachodniej Polsce nad rzeką Wartą. To największe miasto ziemi lubuskiej położone jest na siedmiu wzgórzach, dlatego niektórzy upatrują się podobieństwa do samego Rzymu. Gorzowskie Stare Miasto przed wojną miało zabytkowy układ średniowieczny, jednak poprzez późniejsze zniszczenia i przekształcenia do dnia dzisiejszego przetrwał jedynie jego historyczny obrys z fragmentami murów obronnych.  Czytaj więcej

Gorzów jest dobrym miejscem do inwestycji. Zarówno dobrze rozwinięty przemysł oraz handel i usługi sprawiły, że miasto dostało nagrodę jako Gmina Fair Play – Certyfikowana Lokalizacja Inwestycji w kategorii dużych miast w Polsce.

Przede wszystkim rozwinął się tu przemysł chemiczny, elektroniczny, energetyczny, farmaceutyczny, maszynowy, metalowy, motoryzacyjny, spożywczy i włókienniczy. Od 1993 roku działa tu Volkswagen Elektrosystemy Sp. z o.o., który w 2006 został wykupiony przez japoński koncern Sumitomo Electric, a z kolei największym inwestorem w Gorzowie jest tajwański koncern TPV Displays, istniejący od 2007 roku.
Poza tymi dużymi firmami, które dają najwięcej stanowisk pracy dla gorzowian, jest tu też dobrze rozwinięty handel oraz firmy działające w sektorze usług. Swoją działalność mają tu zarówno małe warsztaty, hurtownie i sklepy, jak i oddziały najbardziej znanych banków czy dealerzy popularnych marek samochodowych. Możesz tu kupić nowe wały napędowe do swoich maszyn i samochodów lub wymienić części potrzebne, aby naprawić zepsute wały kardana. Mieszkańcy mogą spędzać swój czas również na zakupach w dużych centrach handlowych czy galeriach. Najpopularniejsze z nich to: Centrum Handlowe Panorama, Park 111, Galeria Młyńska, Kupiec Gorzowski oraz Galeria Askana. W 2012 roku został otwarty największy handlowy obiekt w województwie – Nova Park.

Sprawdź nasze usługi!

Potrzebujesz szybko pomocy? Zadzwoń do nas, a pomożemy Ci przy naprawie wału.

71 724-57-15 :: Zadzwoń teraz!