Katowice

katowice

Wały napędowe i wały Kardana – Katowice

Zepsuł Ci się wał napędowy? Katowice to miasto, w którym bez problemu znajdziesz firmę, która dokona naprawy, bądź regeneracji wału kardana. Sprawdź naszych specjalistów, którzy pomogą Ci z zepsutym wałem napędowym.

Katowice mogą pochwalić się dużym doświadczeniem jeśli chodzi o długotrwały rozwój przemysłu. Tereny bogate w surowce naturalne zostały dobrze wykorzystane. Jednak powoli ten stan skojarzenia Katowic z przemysłem przechodzi do historii, gdyż coraz większą rolę odgrywają tutaj usługi. W niektórych opuszczonych halach i szybach kopalnianych powstają galerie handlowe. Czytaj więcej

Co roku w Katowicach odbywają się Międzynarodowe Targi Katowickie np.: górnictwa energetyki i metali, Toolexpo Międzynarodowe Targi narzędzi i obrabiarek, targi techniki motoryzacyjnej, BIKE Międzynarodowe Targi rowerowe. W tym roku w katowickiej Hali Spodek odbyła się już dziesiąta edycja targów ProfiAuto Show, na których zostały zaprezentowane między innymi wały napędowe i przeguby homokinetyczne, oraz podpora wału kardana jako samodzielny element. W Katowicach i okolicy również działają firmy, które regenerują, naprawiają i modyfikują wały napędowe, a także wytwarzają specjalistyczne wały kardana oraz przygotowują wały napędowe pod specjalne zamówienia.

Katowice jak większość dużych polskich miast ulega pewnym przeobrażeniom i unowocześnieniu. Wdrażane są inwestycje dotyczące przebudowy centrum oraz remontów niektórych budynków np. wszystkim znanego Spodka. Znaleźli się również inwestorzy, którzy postawili na wznoszenie wieżowców i biurowców, a także przebudowę budynków poprzemysłowych, które zostają przekształcane w piękne biura i mieszkania.

Dodatkowemu rozwojowi Katowic sprzyja ciągła rozbudowa dróg, przebiegająca w pobliżu centrum autostrada A4 i powstająca nieopodal autostrada A1 oraz Drogowa Trasa Średnicowa, czyli droga ekspresowa łącząca największe miasta aglomeracji. Ważne jest również dogodne połączenie drogowe z Międzynarodowym Portem Lotniczym „Katowice-Pyrzowice”, które według danych obsługuje już blisko półtora miliona podróżnych w ciągu roku i ma dogodne połączenia z największymi Europejskimi miastami.

Sprawdź nasze usługi!

Potrzebujesz szybko pomocy? Zadzwoń do nas, a pomożemy Ci przy naprawie wału.

71 724-57-15 :: Zadzwoń teraz!