Koszalin

Koszalin

Wały napędowe i wały Kardana – Koszalin

Chcesz naprawić swój wał napędowy? W Koszalinie znajdziesz firmę, która zajmuje się regeneracją, naprawą oraz modyfikacją wałów kardana. Specjaliści zrobią dla Ciebie również nowy wał, sprawdź koniecznie, bo warto. Koszalin leży na Pomorzu Zachodnim nad rzeką Dzierżęcinką, nad jeziorami: Jamno i Lubiatowo Północne. Centrum miasta jest oddalone o około 11 km od Morza Bałtyckiego. Obszar miasta natomiast sięga południowego brzegu nadmorskiego jeziora Jamno.
W mieście na turystów czeka sporo miłych niespodzianek. Po pierwsze zabytki Koszalina znajdują się na Europejskim Szlaku Gotyku Ceglanego, cały obszar starego miasta jest chroniony wpisem do rejestru zabytków. Można się tu też wybrać np. do: Bałtyckiego Teatru Dramatycznego, kina Kryterium, Filharmonii Koszalińskiej, Muzeum Miejskiego czy też do największego w Polsce amfiteatru z widownią krytą stałym dachem, mogącą pomieścić nawet 5,5 tys. widzów.

Czytaj więcej

Na terenie Koszalina działa bardzo dużo prywatnych podmiotów gospodarczych, z czego zdecydowana większość to przedsiębiorcze osoby prywatne, utrzymujące się ze swoich małych działalności gospodarczych. Firmy prowadzą też specjaliści, zajmujący się produkcją i sprzedażą wałów napędowych. Wały kardana nie mają przed nimi tajemnic. Pracują szybko
i solidnie. Gospodarkę zaspokaja przemysł elektromaszynowy, spożywczy, drzewny, produkcja tworzyw sztucznych i spółdzielnia mleczarska. Jak w większości dużych miast, tak i w Koszalinie w ostatnich latach rozwinął się handel i usługi. Działają tu 3 centra handlowe, 3 domy handlowe oraz 1 dom towarowy oraz supermarkety i dyskonty. Na placu Podożynkowym jest organizowana niedzielna giełda z produktami regionalnymi jak koszalińskie piwo Brok, które zna każdy mieszkaniec i turysta odpoczywający w regionie.
W Koszalinie można studiować na Politechnice Koszalińskiej, która jest drugą uczelnią w woj. zachodniopomorskim pod względem liczby studentów.
Do miasta najłatwiej dostać się autobusem lub pociągiem, przechodzą tu też dwie drogi krajowe oraz dwie wojewódzkie.

Sprawdź nasze usługi!

Potrzebujesz szybko pomocy? Zadzwoń do nas, a pomożemy Ci przy naprawie wału.

71 724-57-15 :: Zadzwoń teraz!