Kraków

Kraków

Wały napędowe i wały Kardana – Kraków

Chcesz kupić nowy wał napędowy i nie wiesz czy Kraków spełni Twoje oczekiwania? Tak się składa, że bez problemu znajdziesz tu firmę, która zajmuje się sprzedażą zarówno popularnych wałów kardana jak i nietypowych robionych tylko na zamówienie.
Kraków to miasto zaliczane do najstarszych miast Polski. Do 1795 roku był nawet stolicą kraju. Położenie w południowej Polsce w jurze Krakowsko-Częstochowskiej dodaje mu pięknego górskiego klimatu. Jest to miasto najczęściej odwiedzane przez turystów w Polsce, a ponadto jest wymieniane wśród pięciu najbardziej popularnych miast Europy, w 2007 roku uzyskał nawet miano najmodniejszego miasta świata. W 2012 roku przybyło tu blisko 9 mln osób. Najważniejsze z Krakowskich zabytków to Zamek Królewski na Wawelu, Katedra Wawelska, Sukiennice, Kościół Mariacki, Stare Miasto i Kazimierz wpisane na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO oraz Kopiec Kościuszki.  Czytaj więcej

W mieście odbywają się znane w Polsce i Europie imprezy i festiwale jak np.: Coke Live Music Festival, Festiwal Kultury Żydowskiej, Jarmark Świętojański czy Lajkonik.
Kraków świetnie sobie radzi jeśli chodzi o przemysł i gospodarkę. Działa tu Krakowski Park Technologiczny założony przez trzy największe uczelnie krakowskie. Rozwija się przede wszystkim sektor zaawansowanych technologii oraz firmy z innych branż, jak poligrafia, logistyka i motoryzacja, z takimi firmami jak MAN czy Nidec Motors. Firmy związane z motoryzacją, posiadają na wyposażeniu części zamienne do wałów napędowych i często potrzebne nowe wały kardana. W mieście jest dobrze rozwinięta bankowość, kilka banków ma tu swoje centrale. Największe szanse specjaliści widzą jednak dla branży zajmującej się outsourcingiem, już dziś obecne są w Krakowie tak wielkie firmy jak BNP Paribas, czy Lufthansa, a centra badawczo-rozwojowe otworzyły m.in. Google, Motorola czy Nokia Siemens Networks. Niektórzy wymieniają Kraków jako najlepsze miejsce na świecie do lokowania centrów usług dla biznesu.
11 km od centrum Krakowa w Balicach mieści się drugie pod względem przewozu pasażerów lotnisko w Polsce Kraków Airport im. Jana Pawła II, obsługuje około 3 mln pasażerów rocznie.

Sprawdź nasze usługi!

Potrzebujesz szybko pomocy? Zadzwoń do nas, a pomożemy Ci przy naprawie wału.

71 724-57-15 :: Zadzwoń teraz!