Poznań

Poznań

Wały napędowe i wały Kardana – Poznań

Prowadzisz firmę i potrzebujesz części do wałów napędowych? W Poznaniu zdobędziesz najlepsze komponenty u jednego dostawcy, który zagwarantuje Ci dobrą jakość, gwarancję i usługi: naprawy, modyfikacji, regeneracji oraz produkcji nowych wałów kardana.
Poznań leży na Pojezierzu Wielkopolskim, nad rzeką Wartą, u ujścia Cybiny, jest czwartym najliczniej odwiedzanym przez turystów dużym miastem w Polsce. Poznań pod względem turystycznym charakteryzuje przede wszystkim Stary Rynek z Ratuszem, na którego wieży każdego dnia w południe trykają się koziołki. Warto zobaczyć też liczne kościoły, secesyjne kamienice, pomniki, a także budowle wzniesione wokół Parku Wieniawskiego, m.in.: Zamek Cesarski, Aulę i Collegium Minus UAM oraz Teatr Wielki. Inne atrakcje to Stare i Nowe Zoo z nowoczesną słoniarnią, ogród botaniczny, palmiarnia. Nie można przeoczyć Jeziora Maltańskiego i terenów rekreacyjnych wokół niego.  

W Poznaniu odbywają się liczne festiwale, festyny i jarmarki. Do najważniejszych z nich należą: Malta Festival, Transatlantyk, Międzynarodowy Festiwal Rzeźby Lodowej, Kaziuk, Dni Ułana, Jarmark Świętojański, Dni Pyrlandii, Imieniny ulicy Święty Marcin.
W centrum miasta znajduje się Centrum Handlu, Sztuki i Biznesu Stary Browar, które powstało na bazie dawnego Browaru Huggera, ponad stuletniej nieruchomości, której początki sięgają 1844r., gdy do Poznania przybył Ambrosius Hugger – piwowar z Wirtembergii. Galeria w 2008 roku została uznana za najlepsze centrum handlowe na świecie przez Międzynarodową Radę Centrów Handlowych (ICSC).
W Poznaniu znajduje się najstarszy ośrodek targowy funkcjonujący we współczesnej formie –Międzynarodowe Targi Poznańskie powołano do życia w 1921 r. Jest to też największy w Polsce i jeden z większych w Europie ośrodków targowych. Na jednej z imprez możesz zobaczyć np. jak działa wał kardana i zacząć współpracę z producentem wałów napędowych.
W Poznaniu znajduje się międzynarodowy port lotniczy Poznań-Ławica. Z kolei na poznańskich Krzesinach znajduje się 31 Baza Lotnictwa Taktycznego, w której stacjonują myśliwce F-16.

Sprawdź nasze usługi!

Potrzebujesz szybko pomocy? Zadzwoń do nas, a pomożemy Ci przy naprawie wału.

71 724-57-15 :: Zadzwoń teraz!