Warszawa

Warszawa

Wały napędowe i wały Kardana – Warszawa

Zepsuty wał kardana? – w stolicy to żaden problem, gdyż pracują tu specjaliści, którzy potrafią naprawić, zmodyfikować i zregenerować każdy, nawet najbardziej nietypowy wał napędowy. Koniecznie to sprawdź.
Warszawa to stolica i największe miasto Polski, położone nad Wisłą. Jest to jedyna stolica w Europie leżąca w bezpośrednim sąsiedztwie parku narodowego. Centrum miasta zostało w 1980 wpisane na listę światowego dziedzictwa UNESCO. Z pewnością warto tu przyjechać na kilka dni i zobaczyć m.in.: Muzeum Powstania Warszawskiego, Muzeum Narodowe, Muzeum Żydów Polskich, Pałac Kultury i Nauki, Centrum Nauki „Kopernik”, Zamek Królewski, Łazienki Królewskie, Ogród Saski, Pałac Prezydencki, Teatr Narodowy, Filharmonię Narodową oraz wiele innych różnorodnych zabytków i instytucji. Czytaj więcej

Warszawa jest największym po Górnośląskim Okręgu Przemysłowym ośrodkiem przemysłowym w kraju, dominują tu przemysł: elektroniczny, elektrotechniczny, spożywczy, środków transportu, obrabiarkowy, maszyn budowlanych, samochodowy, lotniczy, kosmetyczny. Bez problemu znajdziesz tu firmy , które zajmują się wyważaniem nietypowych wałów napędowych do maszyn, pojazdów i urządzeń, a także sprzedają często spotykane wały kardana.
W stolicy znajduje się około 40 budynków mających ponad 65 m wysokości, a w dwóch przypadkach więcej niż 200 m. Warszawa jest dzięki temu jednym z najwyższych miast Europy. Najwyższy budynek mierzący 231m (z iglicą) jest to oczywiście symbol miasta – wybudowany w 1955 Pałac Kultury i Nauki. Dobrze rozwinął się handel i centra handlowe, z których największe to: Arkadia, Blue City, Galeria Mokotów, Promenada, Sadyba Best Mall, Wola Park oraz Złote Tarasy.
W Warszawie działa jedyne metro w Polsce, którego budowę rozpoczęto w 1983 roku, do dziś działa jedynie jedna jego linia o długości 23,1 km. We wrześniu 2010 r. rozpoczęła się budowa II linii, której odcinek centralny ma powstać w 2014. Działa tu też największy port lotniczy w Polsce – Międzynarodowe Lotnisko Chopina, składa się z czterech terminali pasażerskich, dworca towarowego i wojskowego portu lotniczego. Stolica jest największym ośrodkiem akademickim w Polsce. Swoją siedzibę ma tu 66 uczelni.

Sprawdź nasze usługi!

Potrzebujesz szybko pomocy? Zadzwoń do nas, a pomożemy Ci przy naprawie wału.

71 724-57-15 :: Zadzwoń teraz!