Wrocław

Wrocław

Wały napędowe i wały Kardana – Wrocław

Chcesz naprawić zepsuty wał napędowy? We Wrocławiu znajdziesz firmę, która zajmuje się regeneracją, naprawą oraz modyfikacją wałów. Specjaliści zrobią dla Ciebie również nowy wał kardana na zamówienie.
Wrocław to duże miasto i jedno z najstarszych w Polsce, położone w południowo-zachodniej Polsce w Pradolinie Wrocławskiej, nad rzeką Odrą i czterema jej dopływami. Miasto posiada około 400 mostów oraz ma zachowaną i stale wypełnioną wodą fosę miejską, co sprawia, że bywa nazywany Wenecją Północy. Miasto jest bardzo dobrze rozwinięte jeśli chodzi o turystykę i kulturę. Jest tu mnóstwo zabytków, miejsc i instytucji kulturalnych.

Czytaj więcej

Do najważniejszych z nich z pewnością można zaliczyć Halę Stulecia, która dawniej była nazywana Halą Ludową, obiekt ten jest wpisany na Listę światowego dziedzictwa UNESCO i uznany za pomnik historii, poza tym Zespół historycznego centrum, na który składa się Ostrów Tumski – najstarsza, zabytkowa część Wrocławia , Stare Miasto, Rynek z Ratuszem, Nowym Ratuszem, Piwnicą Świdnicką i Browarem Spiż – jeden z największych rynków staromiejskich w Europie oraz kilka innych miejsc. Popularna wśród turystów jest Panorama Racławicka prezentująca cykloramiczny obraz Bitwa pod Racławicami. Warto zajrzeć do Ogrodu zoologicznego, najstarszego w Polsce i ogrodu Botanicznego oraz Parku Szczytnickiego, w którym mieści się ogród japoński. Poza tym Wrocław jest organizatorem kilku dużych festiwali, najważniejsze z nich to: Nowe Horyzonty, Jazz nad Odrą, Przegląd Piosenki Aktorskiej, Międzynarodowy Festiwal Filmowy Ofensiva. Wrocław został wybrany na Europejską Stolicę Kultury roku 2016.
We Wrocławiu jest dobrze rozwinięty przemysł, produkuje się tu: autobusy, tramwaje, wagony kolejowe, AGD, środki chemiczne i elektronikę, poza tym dynamicznie rozwija się sektor IT, bankowy, leasingowy i windykacyjny. Znajdziesz tu firmy i warsztaty zajmujące się naprawą wałów napędowych w samochodach dostawczych, osobowych, maszynach górniczych i budowlanych i innych pojazdach. Wrocław był jednym z czterech polskich miast, w których rozgrywano Mistrzostwa Europy w piłce nożnej UEFA Euro 2012, mecze odbywały się na Stadionie Miejskim, który spełnia wymogi najwyższej czwartej kategorii UEFA.

Sprawdź nasze usługi!

Potrzebujesz szybko pomocy? Zadzwoń do nas, a pomożemy Ci przy naprawie wału.

71 724-57-15 :: Zadzwoń teraz!